Atvērt navigāciju

Skrūvpāļu pamati platformām

Skrūvpāļu pamati platformām – Skrūvpāļiem ir ļoti plašas izmantošanas iespējas. Skrūvpāļu pamati lieliski piemēroti dažādu tipu platformu, terašu veidošanai!

Skrūvpāļu pamati platformām

Priekšrocības:

–  Stabilitāte un izturība – skrūvpāļus var izmantot visa veida gruntīs, tie nodrošina nemainīgu stabilitāti, smilšainā, kūdrainā, mālainā gruntī, gan vietās ar augstu ūdenslīmeni. Pateicoties augstas kvalitātes karsti cinkotam tēraudam S235 skrūvpāļu pamati ir stabili un droši.

–  Minimāla ietekme uz apkārtējo vidi – skrūvpāļu pamati rada minimālu ietekmi uz apkārtējo vidi, salīdzinot ar tradicionālajām betona pamatu liešanas metodēm. Instalācijas procesā nerodas lieks zemes pārrāvums un izrakumi, kas palīdz saglabāt dabisko ainavu un biotopu.

–  Vienkārša un ātra uzstādīšana -skrūvpāļi ir relatīvi viegli un ātri uzstādāmi, neprasot smago tehniku vai ilgstošu sagatavošanās darbu. Tas ļauj ātrāk realizēt būvniecības projektus, īpaši vietās ar ierobežotu piekļuvi vai sarežģītu reljefu.

–  Ekonomiskums – salīdzinot ar citām pamatu metodēm, skrūvpāļi bieži ir ekonomiskāks risinājums gan materiālu izmaksu, gan uzstādīšanas laika ziņā. Tie prasa mazākus resursus un darba stundas, kas samazina kopējās projekta izmaksas.

–  Ilgstoša ekspluatācija -skrūvpāļi ir izturīgi pret dažādiem klimatiskajiem apstākļiem un mitrumu, nodrošinot ilgstošu terases ekspluatāciju, bez nepieciešamības pēc biežas apkopšanas vai remonta.

Izmantojot skrūvpāļu pamatus pirtij noteikti ieekonomēsiet naudu un laiku tās būvniecībā.

Ja Jums ir radušies jautājumi vai vēlaties pasūtīt skrūvpāļus pirtij, lūdzu, sazinieties ar mums.

Noskaties video, kurā pastāstām par skrūvpāļiem: Skatīties YouTube