Atvērt navigāciju

Skrūvpāļu pamati nojumēm

Skrūvpāļu pamati nojumēm –  Skrūvpāļiem ir ļoti plašas izmantošanas iespējas. Tos var izmantot visa veida gruntīs – smilšainā, kūdrainā, mālainā gruntī un augsta ūdenslīmeņa vietās. Pateicoties augstas kvalitātes karsti cinkotam tēraudam S235 skrūvpāļu pamati ir stabili un droši. Izmantojot skrūvpāļu pamatus pirtij noteikti ieekonomēsiet naudu un laiku tās būvniecībā.

Skrūvpāļu pamati nojumēm

Priekšrocības:

– Skrūvpāļi nodrošina stabilu un izturīgu pamatu, kas ir īpaši svarīgi, ja terase ir izvietota uz nevienmērīgas vai slīpas virsmas.- Skrūvpāļu uzstādīšana ir ātra un vienkārša, kas ļauj būtiski samazināt būvniecības laiku un izmaksas.
– Skrūvpāļi neprasa betonēšanu, tādēļ tie ir videi draudzīgāks variants, minimāli ietekmējot apkārtējo vidi un esošo ainavu.
– Skrūvpāļu uzstādīšanas tehnoloģija nodrošina ilgstošu izturību un uzticamību, kas ir būtiski, lai terase kalpotu daudzus gadus bez nepieciešamības pēc būtiskiem remontdarbiem.
– Skrūvpāļus var izmantot visa veida gruntīs – smilšainā, kūdrainā, mālainā gruntī un augsta ūdenslīmeņa vietās. Pateicoties augstas kvalitātes karsti cinkotam tēraudam S235 skrūvpāļu pamati ir stabili un droši.

Ja Jums ir radušies jautājumi vai vēlaties pasūtīt skrūvpāļus pirtij, lūdzu, sazinieties ar mums.

Noskaties video, kurā pastāstām par skrūvpāļiem: Skatīties YouTube